بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس
تولید کارتن پلاست

کارتن پلاست بعنوان بسته بندی فلفل دلمه ای صادراتی

کارتن پلاست بعنوان بسته بندی فلفل دلمه ای صادراتی

کارتن پلاست بعنوان بسته بندی فلفل دلمه ای صادراتی

فلفل دلمه‌ای یک نوع فلفل شیرین طعم از خانواده سیب‌زمینیان است که به رنگهای زرد، قرمز، سبز و نارنجی یافت می‌شود. از خصوصیات ش این است که به تندی دیگر گونه‌های فلفل نیست. به همین دلیل در انگلستان و ایرلند فلفل شیرین نامیده می‌شود. این گونه گیاهی بومی مکزیک، آمریکای مرکزی و شمال آمریکای جنوبی است.

صادرات فلفل دلمه ای یکی از اقلام صادرات غیرنفتی در ایران است که در سال درآمد قابل توجهی را نصیب کشورمان می‌کند. گلخانه‌های  زیادی در ایران مشغول  پرورش این محصول هستند، در حال حاضر بیشتر محصولات گلخانه‌های ایرانی، به روسیه ارسال می‌شود.

این محصولات بیشتر شامل فلفل دلمه‌ای‌های رنگی هستند که با استفاده از انواع روش های کشت از جمله هیدروپونیک کاشته شده‌اند. علاوه بر این اخیرا کشورهای در حوزه خلیج‌فارس مانند امارت  نیز به فهرست کشورهای هدف صادرات فلفل دلمه ای اضافه شده‌اند. در این مقاله قصد داریم  در مورد بسته بندی کارتن پلاست بعنوان محبوب ترین نوع بسته بندی فلفل دلمه ای جهت صادرات این محصول را بررسی نماییم.

صادرات فلفل دلمه ای یکی از پرسودترین بخش‌های صادرات غیرنفتی است. این محصول به دلیل ارزش غذایی بالایی که دارد، در میان کشورهای خارجی طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. تنها راه رسیدن به موفقیت در مسیر صادرات این محصول، شناخت درست مسیرهای صادراتی و روش‌های بسته‌بندی و حمل‌ونقل است. به‌این‌ترتیب می‌توان یک محصول باکیفیت را به دست مصرف‌کننده خارجی رسانده و توجه تاجران را به خود جلب کرد.

شرکت‌های فعال در زمینه صادرات فلفل دلمه ای و انواع دیگر سبزیجات و صیفی جات در ایران، همواره تلاش می‌کنند تا محصول خود را در یک بسته‌بندی زیبا و استاندارد ارائه دهند. در راستای رسیدن به این هدف همواره از دستگاه‌های به‌روز برای بسته‌بندی محصولات استفاده می‌شود. به‌این‌ترتیب ضمن اینکه همه محصولات در یک بسته‌بندی بهداشتی نگهداری و ارسال می‌شوند، زیبایی آن‌ها نیز حفظ خواهد شد.

این موضوع درباره انواع فلفل دلمه‌ای به‌ویژه فلفل دلمه‌ای‌های رنگی نمود بیشتری پیدا می‌کند. زیرا زیبایی ظاهری خود این محصولات نیز، علت دیگری بر افزایش زیبایی بسته‌بندی‌ها است. در کنار این‌ها بسته‌بندی فلفل دلمه‌ای‌های صادراتی باید به‌گونه‌ای باشد که این محصولات تا طی کردن مسیرهای دور برای ورود به دیگر کشورها، خراب نشده و آسیب نبینند.

در  جعبه کارتن پلاست جهت صادرات فلفل دلمه ای معمولا از نوع کفی-دری این محصول استفاده می شود که رنگ کفی سفید یا مشکی و رنگ دری به رنگ فلفل دلمه ای داخل آن است. به خاطر داشته باشید جهت سفارش این نوع بسته بندی کارتن پلاست لازمست به تولید کننده یاداوری نمایید که کارتن پلاست به مدت چند روز در سردخانه قرار خواهد گرفت، این موضوع از ان جهت حائز اهمیت است که از گرید پلیمری LLD و رنگ های سردخانه ای به ترتیب جهت تولید ورق کارتن پلاستو چاپ روی آن استفاده می شود تا کیفیت بسته بندی تا مقصد کاملا حفظ گردد.

از دیگر نکات مهم سفارش گذاری محصولات صادراتی کارتن پلاست کد رنگی استفاده شده در ورق، لیبل یا چاپ کارتن پلاست است، زیرا مشتریان اعتبار و اصالت محصول را در پایداری کیفی در بچ های مختلف در نظر می گیرند که از جمله این پارامترها کد رنگی استفاده شده در بسته بندی است. کافی است به تامین کننده LAB  یا کد پنتون رنگ مورد نظر گفته شود تا آن شرکت موظف باشد طیف رنگی را حفظ نماید. بهتر است کد رنگی درب کارتن پلاست مورد استفاده در بسته بندی فلفل دلمه ای با رنگ فلفل داخل آن مطابقت داشته باشد، بعنوان مثال اگر فلفل دلمه ای زرد پررنگ است نزدیک ترین کد رنگی زرد پررنگ برای بسته بندی آن در نظر گرفته شود.

سایز کارتن پلاست فلفل دلمه ای در سه گرید استاندارد وجود دارد که بسته به نیاز مشتری ارائه می شود. بعنوان مثال یکی از ابعاد نرمال کارتن پلاست فلفل دلمه ای به شکل زیر است:

ابعاد رویه جعبه فلفل دلمه ای :

طول : 36.5 سانتی متر

عرض : 28 سانتی متر

ارتفاع : 7 سانتی متر

ابعاد زیره جعبه فلفل دلمه ای  : 

طول : 35.5 سانتی متر

عرض : 27.5 سانتی متر

ارتفاع : 15.5 سانتی متر

جعبه فلفل دلمه ای از ورق کارتن پلاست تولید شده و  برای بسته بندی 4 تا 5 کیلو گرم فلفل دلمه ای مناسب می باشد . معمولا جعبه های فلفل دلمه درب دار هستند و این امر موجب ماندگاری محصول می شود.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *