بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس

محصولات کارتن پلاست هدیش ایساتیس

آرشیو محصولات

محصولات کارتن پلاست هدیش ایساتیس

محصولات شرکت کارتن پلاست هدیش ایساتیس شامل انواع کامپاند پلیمری که از ترکیب پلی پروپیلن و کربنات کلسیم تولید میشود و همچنین انواع کارتن پلاست که در صنایع گوناگون از جمله بسته بندی، صنایع کشاورزی، صنایع ساختمان سازی و … کاربرد دارد می باشد.

کارتن پلاست

کارتن پلاست

در سال‌های اخیر، توسعه‌های چشمگیری در زمینه مواد پایدار، راه‌حل‌های نوآورانه‌ای را به وجود آورده است که هدف آن‌ها کاهش تأثیرات محیطی می‌باشد. یکی از این مواد نوآورانه، “کارتن پلاست” است. این ماده چندکاربردی با ترکیب مزایای کارتن و پلاستیک، به طور گسترده‌ای در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

کارتن پلاست، یک ماده همپوشانی است که از ترکیب کامپاند پلیمری و پلی پروپیلن به دست می‌آید. این ترکیب، به ویژگی‌های خوب از هر دو جنس اشاره دارد. کارتن پلاست از نظر ظاهری شبیه به کارتن است و همچنین انعطاف‌پذیری پلاستیک را دارد که در صنایع مختلف بسیار کاربردی می باشد. این ماده می‌تواند ضخامت‌ها و سختی‌های مختلفی داشته باشد که بسته به نیازهای صنعتی و مصرفی متفاوت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کامپاند پلیمری

کامپاند پلیمری

کامپاند پلیمری یکی از جذاب‌ترین اکتشافات در علم شیمی و صنعت پلیمری است. این ترکیب شیمیایی متشکل از دو یا چندین پلیمر مختلف است که از طریق اتصالات شیمیایی به‌هم متصل می‌شوند. با ترکیب این پلیمرها، ویژگی‌های جدید و متمایزی به دست می‌آید که اغلب برای کاربردهای مختلف و صنایع مختلف استفاده می‌شود.

شرکت کارتن پلاست هدیش ایساتیس دو نمونه کامپاند تولید میکند که برای مصارف گوناگون از جمله تولید کارتن پلاست کاربرد دارد.

  • کامپاند پلیمری 8020 تشکیل شده از 20 درصد پلی پروپیلن و 80 درصد کربنات کلسیم
  • کامپاند پلیمری 7030 تشکیل شده از 30 درصد پلی پروپیلن و 70 درصد کربنات کلسیم