بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس

کامپاند پلی پروپیلن

تاریخ انتشار
8 مرداد 1402
دسته بندی
کامپاند پلیمری
تولید کننده
کارتن پلاست هدیش ایساتیس

مشخصات کامپاند پلی پروپیلن

  • ترکیبات: PP پلی پروپیلن + Caco3 کربنات کلسیم

  • تولیدات: کامپاند پلی پروپیلن 30-70 * کامپاند پلی پروپیلن 20-80

  • نوع: همو پلیمر – کو پلیمر

از طریق لینک زیر می توانید کاتالوگ محصولات کارخانه کارتن پلاست هدیش ایساتیس را مشاهده نمایید و پس از آن به درج سفارش از طریق فرم سفارش و یا با تماس با واحد فروش سفارش خود را ثبت نمایید.

کامپاند پلی پروپیلن

کامپاند (Compound) به مخلوطی از دو یا چند ماده گفته می‌شود که با ترکیب آن‌ها، یک ماده جدید با ویژگی‌ های جدید و مفید شکل میگیرد. در علم شیمی، کامپاند به ماده‌ای اطلاق می گردد که شامل دو یا چند عنصر شیمیایی است که با ترکیب آن‌ها یک ترکیب شیمیایی جدید به وجود می آید.

کامپاند پلی پروپیلن از ترکیب پلی پروپیلن و کربنات کلسیم به وجود می آید که با ترکیب پلی پروپیلن (PP) با کربنات کلسیم، ترکیبی جدیدی با خصوصیات مفیدی تشکیل می‌دهد.

با افزودن کربنات کلسیم به پلی پروپیلن در کامپاند پلی پروپیلن، خصوصیات فیزیکی محصولات بهبود می‌یابد. کربنات کلسیم به عنوان ماده پرکننده در کامپاند پلی پروپیلن به کار می‌رود و باعث افزایش وزن و حجم محصول می‌شود. همچنین افزودن کربنات کلسیم به پلی پروپیلن باعث کاهش شفافیت محصولات می‌شود.

استفاده از کامپاند پلی پروپیلن در صنعت پلاستیک بسیار رایج است. این کامپاند در تولید محصولاتی مانند لوله ‌ها، تولید بسته ‌بندی محصولات همچون کارتن پلاست، کیسه ‌های خرید و موارد دیگر به کار می‌رود. با ترکیب پلی پروپیلن با کربنات کلسیم در کامپاند پلی پروپیلن، خصوصیاتی مانند مقاومت به ضربه، سختی، مقاومت در برابر UV و… بهبود می‌یابد. همچنین، افزودن کربنات کلسیم به پلی پروپیلن در کامپاند پلی پروپیلن باعث کاهش هزینه تولید و افزایش قابلیت بازیافت محصولات نهایی می‌شود.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *