بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس

درباره کارتن پلاست هدیش ایساتیس

درباره ما

به بخش “درباره کارتن پلاست هدیش ایساتیس” خوش آمدید!

در این قسمت، به صورت خلاصه به موضوعات زیر اشاره می‌کنیم:

۱. تاریخچه: در این بخش، شما با تاریخچه و ریشه‌های کارتن پلاست هدیش ایساتیس آشنا خواهید شد. ما درباره تاسیس و توسعه شرکت یا سازمان ، افتخارات و دستاوردها خود صحبت خواهیم کرد.

۲. هدف و ماموریت: در این قسمت، ما هدف و ماموریت کارتن پلاست هدیش ایساتیس را به شما معرفی می‌کنیم. شما خواهید فهمید که ما چه هدفی را پیش رو داریم و چه ماموریتی را در نظر داریم برآورده کنیم.

۳. خدمات یا محصولات: در این بخش، به شما خدمات یا محصولاتی که ارائه می‌دهیم، معرفی خواهیم کرد. 

امیدواریم که با مطالعه بخش “درباره کارتن پلاست هدیش ایساتیس”، بهتر با این شرکت آشنا شوید و متوجه بخش‌های مختلفی که در آنها فعالیت صورت میگیرد شوید.

کارتن پلاست هدیش ایساتیس

شرکت کارتن پلاست هدیش ایساتیس با هدف توسعه محصولات گروه صنعتی الماس سبز و تامین نیاز استان به محصول استراتژیک کارتن پلاست در سال 1399 به بهره برداری رسید. در حال حاضر این مجموعه با ظرفیت سالانه 18000 تن ورق و جعبه کارتن پلاست در زمینی به مساحت  15000متر مربع فعال است. محصولات این شرکت شامل گرانول کامپوند و کارتن پلاست از جنس پلی پروپیلن است که در بسته بندی کالاهایی که نیاز به مقاومت در برابر رطوبت، الکتریسیته و گرما دارند بکار می رود. بعنوان نمونه می توان از بسته بندی محصولات صادراتی کشاورزی، لفاف کاشی و سرامیک، عایق های ساختمانی و بسته بندی سیم و کابل در این خصوص نام برد.

بهینه سازی فرمولاسیون مواد و ساختار جعبه ها در واحد مهندسی شرکت کارتن پلاست هدیش ایساتیس به گونه ای برنامه ریزی شده که با بهره گیری از بهترین گرید مواد تولیدی پتروشیمی های داخل کشور محصولی صد در صد قابل بازیافت ، دوست دار محیط زیست، سازگار با مواد غذایی و ضد رطوبت روانه ی بازار کشور و عرصه ی صادرات گردد.

همکاری متخصصین حوزه صنایع شیمیایی و 100 نفر پرسنل مجرب در این کارخانه، همچنین سرمایه گذاری عظیم در شرکت کارتن پلاست هدیش ایساتیس، نوید تبدیل استان یزد به قطب تولیدکارتن پلاست کشور در آینده نزدیک است.

انجام تست های کنترل کیفی در خط تولید و محصول نهایی شامل اندازه گیری پارامترهای سایز و وزن، میزان خلوص مواد اولیه، تست مقاومت جعبه در برابر فشار عمودی (BCT) و میزان چاپ پذیری است که با هدف ارائه محصولات با کیفیت بالا طبق طرح کنترلی اجرا می شود.

انجام رایگان خدمات طراحی و چاپ تخصصی روی کارتن پلاست، استفاده از ماشین آلات برش تمام اتوماتیک با حذف پوشال از جعبه ها، زدودن الکتریسیته ساکن از محصولات و پیشنهادات ویژه برای تغییر در فرمولاسیون مواد برای بهینه سازی کیفی و قیمتی محصول با توجه به کاربرد آن، از جمله خدماتی است که برای کلیه مشتریان معظم  به انجام می رسد.

موفقیت مجموعه در رضایت مشتریان برای تولید کارتن پلاست محصولات کشاورزی صادراتی به کشورهای حوزه خلیج فارس و بسته بندی سرامیک برای صادرات به اروپا از جمله مواردی است که در کارنامه افتخارات این شرکت قرار دارد.

کارتن پلاست هدیش ایساتیس آمادگی کامل خود را برای تولید انواع کامپاند و کارتن پلاست ساده و چاپ دار با امکانات ارسال سفارش اعلام می دارد، تا گامی موثر در جهت تولید محصولات صنایع پایین دستی نفت در میهن عزیزمان ایران بردارد.

+
مشتری های فعال
+
نبروی متخصص
+
کارشناس
+
سال های پر افتخار
جدول مشخصات کارتن پلاست