بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس

بسته بندی محصولات پروتئین کارتن پلاست

تاریخ انتشار
9 مرداد 1402
دسته بندی
بسته بندی صنایع غذایی کارتن پلاست
تولید کننده
کارتن پلاست هدیش ایساتیس

مشخصات بسته بندی محصولات پروتئین کارتن پلاست

  • جنس: کارتن پلاست
  • ضخامت: از 2 تا 9 میلیمتر
  • گراماژ: از 350 تا 2400 گرم بر متر مربع
  • ابعاد ورق: در هر ابعادی قابل سفارش می باشد.
  • رنگ: در انواع رنگ ها قابل سفارش می باشد.
  • تیراژ: 2000 به بالا
  • قابلیت چاپ: دارد

از طریق لینک زیر می توانید کاتالوگ محصولات کارخانه کارتن پلاست هدیش ایساتیس را مشاهده نمایید و پس از آن به درج سفارش از طریق فرم سفارش و یا با تماس با واحد فروش سفارش خود را ثبت نمایید.

بسته بندی محصولات پروتئین کارتن پلاست

بسته ‌بندی محصولات پروتئین از جمله موارد حیاتی در صنعت مدرن به شمار می‌آید. این صنعت از اهمیت بسیاری برخوردار است چرا که از طریق بسته ‌بندی می‌توان کیفیت محصولات را حفظ کرده و به مصرف‌کنندگان اطمینان از بهداشت و ایمنی آنها داد. یکی از انواع بسته ‌بندی محصولات پروتئین، بسته ‌بندی کارتن پلاست است که به علت ویژگی‌های منحصر به فرد خود، جایگاه ویژه‌ای در این صنعت به دست آورده است.

 

دلیل ضرورت بسته ‌بندی محصولات پروتئین کارتن پلاست

بسته‌بندی محصولات پروتئین کارتن پلاست از اهمیت بسیاری برخوردار است که به این دلایل قابل ذکر است:

حفظ کیفیت

بسته ‌بندی مناسب، از آسیب دیدن محصولات در طول حمل و نقل جلوگیری می‌کند. از این رو، کیفیت محصولات پروتئین در برابر آسیب ‌ها و خرابی ‌ها حفظ می‌شود.

بهبود شرایط بهداشتی

بسته ‌بندی محصولات پروتئین کارتن پلاست به شرایط بهداشتی کالاها کمک و از تماس مستقیم کالاها با دست‌ جلوگیری می‌کند. این موضوع موجب حفظ بهداشت مصرف‌کنندگان می‌شود.

ارتقاء تصویر برند

بسته ‌بندی محصولات پروتئین کارتن پلاست، می‌تواند نقش مهمی در ارتقاء تصویر و شناخت برند داشته باشد. بسته‌ بندی جذاب و حرفه‌ای، به اعتماد مصرف‌کنندگان به برند کمک می‌کند.

ویژگی‌های بسته ‌بندی محصولات پروتئین کارتن پلاست

مقاومت و استحکام

بسته‌ بندی محصولات پروتئین کارتن پلاست باید دارای مقاومت و استحکام کافی باشد تا بتواند در برابر ضربه ‌ها و فشار های خارجی مقاومت کند و کالاها را به خوبی حفظ کند که کارتن پلاست این وظیفه را انجام می دهد.

ظاهر زیبا

به‌طور کلی، بسته ‌بندی محصولات پروتئین باید دارای ظاهری زیبا باشد تا بتواند مشتریان را جلب کند و به‌ عنوان یک عامل بازاریابی موثر عمل کند. کارتن پلاست با قابلیت چاپی که دارد، قادر به نمایش تصویر برند و نیز جذب مشتری است.

قابلیت بازیافت

بسته ‌بندی محصولات پروتئین باید قابلیت بازیافت داشته باشد تا به حفظ محیط زیست کمک کند و از تولید زباله‌های زیاد جلوگیری نماید که کارتن پلاست قابلیت بازیافت با هزینه کم دارد.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *