بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس
تابلوهای تبلیغاتی کارتن پلاست

فهرست مطالب

مقدمه بررسی تابلوهای تبلیغاتی کارتن پلاست

با پیشرفت تکنولوژی مدرن، صنعت رسانه های تبلیغاتی نیز دستخوش تغییرات شگرفی شده است. رواج مفاهیم حفاظت از محیط زیست باعث شده است که تابلوهای تبلیغاتی کارتن پلاست ساخته شده از مواد سازگار با محیط زیست به تدریج در فضاهای شهری جهت تبلیغات قرار بگیرند و مفهوم طراحی قابل بازیافت نیز توجه مداوم را به خود جلب کند. تابلوهای تبلیغاتی کارتن پلاست را تابلوهای تبلیغاتی شیت پلاست نیز نامیده می شود. این مقاله به تحلیل وضعیت بازار تابلوهای تبلیغاتی کارتن پلاست، روش چاپ و طراحی آن از جمله جنس و ویژگی های این نوع تابلو می پردازد.

تابلوهای تبلیغاتی کارتن پلاست

تابلوهای تبلیغاتی کارتن پلاست

از آنجایی که جامعه توجه ویژه ای به مسائل زیست محیطی دارد، شهرداری و شرکت های فعال در صنعت تبلیغات تمایل دارند رسانه های تبلیغاتی سازگارتر با محیط زیست را انتخاب کنند. مواد تابلوهای تبلیغاتی کارتن پلاست برای صرفه جویی در منابع و کاهش آلودگی محیطی مفید است و مورد استقبال صنایع تبلیغاتی قرار گرفته است. در مقایسه با تابلوهای تبلیغاتی ساخته شده از مواد سنتی همچون کارتن و …، تابلوهای کارتن پلاست به تدریج به عنوان یک انتخاب محبوب برای تبلیغات در نظر گرفته می شوند.

تابلوهای تبلیغاتی کارتن پلاست از فناوری چاپ دیجیتال یا فناوری چاپ افست استفاده می کنند تا کیفیت تصویر و رنگ واضح تری در جلوه های تبلیغاتی داشته باشند. سطح صاف و شفافیت بالا جلوه چاپ را واضح تر می کند و راندمان تولید بالایی دارد و به آن مزیت رقابتی منحصر به فردی می دهد. علاوه بر این، مفهوم تابلوهای تبلیغاتی کارتن پلاست با توجه به اینکه توجه بیشتری به صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست دارد و همچنین دارای ویژگی هایی همچون ساده و شیک، منحصر به فرد، حمل آسان و مناسب برای تبلیغات در فضای باز، نمایشگاه ها، علائم جاده و سایر فعالیت ها می باشد مورد توجه قرار گرفته است.

ورق های کارتن پلاست از مواد پلی پروپیلن سازگار با محیط زیست ساخته شده اند که دارای وزن کم، مقاوم در برابر ضربه، ضد خوردگی، مقاوم در برابر سایش و ضد فرسودگی است. این نوع مواد تابلوهای تبلیغاتی را قادر می سازد تا اثر عایق حرارتی و در عین حال خاصیت ارتجاعی متوسط و قابلیت خم شدن و شکل گیری را داشته باشند که هزینه به روز رسانی تابلوهای تبلیغاتی را بسیار کاهش می دهد. مقاومت خوب کارتن پلاست در برابر آب و هوای نا مطلوب باعث می شود محصول عمر طولانی تری در تبلیغات فضای محیطی داشته باشد. علاوه بر این، مواد سازگار با محیط زیست مورد استفاده در تولید کارتن پلاست دارای ویژگی های تجدید پذیر هستند و تبلیغات را با حفاظت از محیط زیست ترکیب می کنند و به یک نیروی سبز جدید تبدیل می شوند که نمی توان آن را در صنعت تبلیغات نادیده گرفت.

 

ویژگی های تابلوهای تبلیغاتی کارتن پلاست

تابلوهای تبلیغاتی کارتن پلاست که از ترکیب پلی پروپیلن و کربنات کلسیم ساخته می‌شوند دارای ویژگی‌ها و مزایای زیر هستند:

  • سبک و قابل حمل

تابلوهای کارتن پلاست به دلیل استفاده از مواد پلیمری مانند پلی پروپیلن، بسیار سبک و قابل حمل هستند. این ویژگی به شما امکان می‌دهد آنها را به راحتی جابجا کنید و در مکان‌های مختلف قرار دهید.

  • قابلیت چاپ و طراحی

تابلوهای کارتن پلاست قابلیت چاپ و طراحی بسیار خوبی دارند. سطح صاف آنها امکان چاپ تصاویر، نوشته‌ها و طرح‌های مختلف را فراهم می‌کند. این ویژگی به شما امکان می‌دهد تابلوهای تبلیغاتی خود را با برند خود ایجاد کرده و پیام خود را به شیوه دلخواه ارائه دهید.

  • مقاومت مناسب

با توجه به ترکیب پلی پروپیلن و کربنات کلسیم، تابلوهای کارتن پلاست مقاومت مناسبی در برابر شرایط محیطی و عوامل جوی مانند باران، باد و نور خورشید دارند. این مقاومت به شما امکان می‌دهد از آنها به عنوان تابلوهای محیطی در فضاهای باز استفاده کنید.

  • قابلیت بازیافت

یکی از ویژگی‌های مثبت تابلوهای کارتن پلاست، قابلیت بازیافت آنها است. این مواد پلیمری قابلیت بازیافت و استفاده مجدد را دارند، که به حفظ محیط زیست کمک می‌کند و مصرف منابع طبیعی را کاهش می‌دهد.

  • قیمت اقتصادی

تابلوهای کارتن پلاست معمولاً قیمت اقتصادی‌تری نسبت به تابلوهای تبلیغاتی ساخته شده از مواد دیگر دارند. این ویژگی می‌تواند برای کسب و کارها و تبلیغات مدت محدود، یک راه مناسب و هزینه کمتر برای رساندن پیام باشد.

  • انعطاف‌پذیری

تابلوهای کارتن پلاست انعطاف‌پذیری خوبی دارند و می‌توانند در اندازه‌ها و شکل‌های مختلف تولید شوند. این ویژگی به شما اجازه می‌دهد تابلوهایی با اندازه و طرح دلخواه خود را سفارش دهید.

 

جمع بندی

به طور خلاصه، با پیشرفت مستمر علم و فناوری و تقاضای روزافزون بنگاه ها از تبلیغات محیطی، تابلوهای تبلیغاتی کارتن پلاست با راندمان بالا و آلایندگی کم، بیش از پیش مورد توجه و اقبال مردم قرار گرفته است. مزایای تابلوی تبلیغاتی کارتن پلاست باعث ایجاد فرصت های بیشتر در بازار و پیشروی روش های تبلیغات به سمت صنعت سبز در رسانه های تبلیغاتی گردیده است.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *